Czyste otoczenie, czysty umysł

Poznaj Gamę Produktów

Najbardziej wszechstronny asortyment.

Sprzątniesz wszystko, od ciasnych narożników po sierść.

Od alergenów po sierść i wszystko pomiędzy nimi. Nasza skuteczna gama bezprzewodowych odkurzaczy to najlepszy partner do sprzątania w domu. Odkurzacz MULTIPOWER oferuje bogaty zestaw uniwersalnych funkcji, zapewniając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć w czystym otoczeniu.

Od roku 1979 sprawiamy, że bałagan znika

Bałagan jest częścią życia, dlatego w 1979 roku, wprowadziliśmy na rynek nasz ręczny odkurzacz dustbuster®. Czterdzieści lat później mamy model dustbuster® na każdy problem z czystością, od sierści po rozlane płyny, aby żyć czystym otoczeniu.

Ekstremalna różnica.

W bezprzewodowych produktach POWERSERIES Extreme najlepsza jest prostota ich obsługi. Nasz odkurzacz poradzi sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, od sierści zwierząt po piasek i kurz, wwiewanych przez jesienny wiatr. Produkt bez trudu odkurza wszystkie powierzchnie, od płytek ceramicznych po dywany i wykładziny oraz wszystko to co pomiędzy nimi, bez potrzeby przeprowadzania żadnych regulacji, dzięki czemu masz moc wykonywania każdego zadania.

Mop parowy

Woda z kranu + Mop parowy = 99,99% zarazków mniej.

To naturalne, że w pełnym życia rodzinnego gospodarstwie domowym dochodzi do rozlewania płynów i powstawania mokrych i klejących plam. Od blatu piekarnika, przez kuchenki mikrofalowe, po łazienki, nasza gama urządzeń parowych poradzi sobie z każdą powierzchnią. Zabijają 99,9% zarazków przy użyciu samej wody, a Ty cieszysz się czystym domem bez chemii.