Jeszcze większa moc w twoich rękach

Bo chodzi przede wszystkim o osiągi

Nasza technologia silników bezszczotkowych zapewnia Ci dodatkową moc, moment obrotowy i czas pracy, których potrzebujesz do realizacji dowolnego projektu. Poradzisz sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami dzięki technologii przeznaczonej do zapewniania większej mocy i lepszych osiągów.

Bezszczotkowy silnik

Nasza technologia silników bezszczotkowych wykorzystuje bezstykowy sterownik elektroniczny zmniejszający tarcie, zapewniając o 50% większą moc, o 25% dłuższy czas pracy* i dłuższą trwałość narzędzia. Wszystko dzięki mniejszemu i lżejszemu silnikowi zapewniającemu dynamiczne osiągi w kompaktowych wymiarach.

*w porównaniu do BLACK+DECKER® BDCDD186

Żadne zadanie nie jest za duże

Nasza gama narzędzi bezszczotkowych oferuje aż 52 Nm momentu obrotowego i do 1650 obr./min, dlatego zawsze masz moc do wykonania zadania, niezależnie od tego, na ile duży lub ambitny jest Twój projekt.

Z łatwością radzi sobie z ciężkimi materiałami

Wydajny mechanizm udarowy z 28 000 uderzeniami na minutę bez trudu poradzi sobie z kamieniem, betonem i murem*, sprawiając, że codziennie i bardziej ambitne zadania nie będą żadnym wyzwaniem.

*Mechanizm udarowy wyłącznie w modelach BL188

Mistrzowska kontrola

Przejmij precyzyjną kontrolę nad wierceniem i wkręcaniem dzięki 24-pozycyjnemu sprzęgłu i 2 biegom przekładni z płynną regulacją. Wystarczy zmienić ustawienia na odpowiednie dla projektu, aby uzyskać maksymalne panowanie nad wierceniem i wkręcaniem.

Kompaktowe I lekkie

Dotrzesz w dowolne miejsce bez wysiłku. Dzięki kompaktowej konstrukcji silnika i lekkiemu akumulatorowi litowo-jonowemu naszymi wiertarkami bezszczotkowymi łatwo się manewruje, nawet w najciaśniejszych miejscach i na wysokości.

Zbliżamy członków rodziny

Nasze wiertarki bezszczotkowe są zasilane akumulatorami litowo-jonowymi 18V, które są zgodne z ponad trzydziestoma różnymi elektronarzędziami i narzędziami ogrodowymi z naszej oferty, dzięki czemu możesz je wszystkie zasilać przy użyciu tego samego i łatwego w obsłudze zestawu. Jeden system, nieskończone możliwości.

A wooden plank being cut using the BLACK+DECKER® 18V Cordless Pendulum Jigsaw.