Potrójny system sprzątania

POWERSERIES Extreme

Trzy funkcje sprzątania, jeden ekstremalnie wysoki poziom wydajności.

Za pomocą odkurzacza pionowego POWERSERIES Extreme możesz łatwo sprzątać wszystkie rodzaje podłóg (płytki ceramiczne, drewniane podłogi i dywany). Dzięki szczotce zaprojektowanej w kształcie litery "V" wyposażonej w specjalny napęd, odkurzacz wręcz pochłania wszelkie rodzaje kurzu i brudu. Maksymalna sprawność dzięki turboszczotce wymagającej minimalnej konserwacji-możesz spędzić więcej czasu na sprzątaniu, a mniej na wyciąganiu włosów.

Sprzątanie różnych powierzchni

Poradzisz sobie ze sprzątaniem twardych podłóg, dywanów i płytek ceramicznych dzięki nachylonej głowicy do podłóg gwarantującej najwyższy poziom uniwersalności.

Ekstremalnie długi czas pracy

Wykonasz obowiązki szybko i łatwo dzięki możliwości nieprzerwanego sprzątania. Odkurzacz B+D POWERSERIES Extreme zapewnia do 58 minut czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora.

<5% wplątanych włosów

Dzięki nowatorskiej i unikalnej konstrukcji szczotki do podłóg ze specialnym napędem, możesz sprzątać wszystkie rodzaje podłóg dokładnie i z dużą mocą, nie borykając się z wplątanymi włosami. Szczotka do podłóg jest również wyposażona w diody LED poprawiające widoczność podczas sprzątania.

Filtr przekręcany w celu oczyszczenia

Odkurzacz pionowy POWERSERIES Extreme jest wyposażony w duży i przezroczysty zbiornik (650 ml). Wyjmij filtr i opróżnij go higienicznie za naciśnięciem przycisku. Następnie po prostu ostukaj i oczyść filtr dzięki unikalnej funkcji „młynka do pieprzu”. Pozwala to dłużej utrzymać czystość filtra na rzecz optymalnej wydajności. Wszystkie części można zdemontować i umyć.

Kompatybilność z systemem 18V

Ponieważ ten produkt jest częścią platformy akumulatorowej 18V, możesz wyjąć akumulator i użyć go w innym narzędziu 18V B+D - to takie proste!