Siła Pary W Twoich Rękach

8 in 1 complete steam cleaning system.

Rewolucja w czyszczeniu parowym

Żmudne porządki domowe zamień w lekką i przyjemną pracę z mopem parowym od BLACK+DECKER®, który zabija do 99.9% zarazków i bakterii, bez użycia chemikaliów. Lekka i mocna konstrukcja mopa oraz odłączalna, ręczna myjka parowa gwarantuje ci swobodę pracy i wszechstronność zastosowań, podczas gdy rewolucyjna rękawica SteaMitt™ daje ci siłę pary w Twojej dłoni. Funkcja dodatkowego uderzenia pary z łatwością pokona nawet uporczywy brud i tłuszcz.

8 in 1 complete steam cleaning system being used by a person to clean a cupboard door.

Nie tylko do podłogi

Czyszczenie parą jeszcze nigdy nie było tak proste. Technologia Autoselect® gwarantuje optymalną emisję pary na wybrany typ podłogi (kamień/marmur, płytki/PCV lub drewno/laminat), pozostawiając ją suchą w kilka sekund. Odłączalna ręczna myjka parowa z zestawem dodatkowych końcówek pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie innych powierzchni, takich jak kabiny prysznicowe, zlewy, piekarniki i wiele innych.

Handheld design feature of 8 in 1 complete steam cleaning system.
8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used in hand.

Siła pary w Twojej dłoni

Zapomnij o niehigienicznych ścierkach i żrących detergentach. Przedstawiamy rewolucję w czyszczeniu parowym - siła pary w Twojej dłoni dzięki nowej myjce z rękawicą parową SteaMitt. Od powierzchni kuchennych po kabiny prysznicowe w łazience, ciesz się wszechstronnością zastosowań i nieskazitelną czystością z rękawicą parową, która zabija do 99.9% zarazków i bakterii bez użycia detergentów. Rękawica SteaMitt dostarczana jest w komplecie z wybranymi mopami parowymi steam-mop.

8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used for cleaning floor.

Zabija 99.9% bakterii bez użycia chemikaliów

Nigdy więcej drogich detergentów - nasz mop parowy wyczyści brud i tłuszcz oraz zabije 99.9% zarazków i bakterii* używając tylko wody. Z 15-sekundowym czasem nagrzewania, wystarczy tylko napełnić zbiornik wodą i gotowe!

*mop parowy BLACK+DECKER® zabija 99.9% powszechnych domowych zarazków i bakterii, takich jak Salmonella i E.Coli, pod warunkiem, że powierzchnia podłogi jest wizualnie czysta, a mop używany jest zgodnie z zaleceniami instrukcji.

Stopa delta do wszystkich zakątków domu

Dzięki stopie delta możesz wyczyścić każdy zakątek w swoim domu naszymi nowymi mopami parowymi. Szybko i łatwo przestaw się na stopę delta aby wszystko wyglądało doskonale. Użyj mopa parowego ze stopą delta* i usuń zabrudzenia nawet w trudno dostępnych miejscach.

* dodatkowe ściereczki parowe dostępne są osobno

Więcej pary

Nasze nowe mopy parowe posiadają o 40% mocniejszy strumień pary*, a funkcja dodatkowego uderzenia pary z łatwością pokona nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia - wystarczy nacisnąć przycisk na stopie mopa.

* w porównaniu do popularnego modelu BLACK+DECKER FSMH1621. Dotyczy najwyższych ustawień

8 in 1 Complete Steam Cleaning System being used by person to clean kitchen floor.

Lekki i prosty w użyciu

Obracająca się o 180° głowica umożliwia bezproblemowe mycie podłogi pod meblami i w trudnodostępnych miejscach. Nasz nowy mop jest o 20% lżejszy niż poprzednie modele, dzięki czemu codzienne porządki staną się szybsze i bardziej przyjemne. Zaoszczędź swój czas i ciesz się rzeczami, które kochasz.