Wieszak na płaszcze

Poziom umiejętności: Początkujący

Witaj w domu! Pokaż indywidualny charakter Twojego domu od samego progu!

Wykonaj ten oryginalny wieszak i uporzadkuj swoje rzeczy. Zamontuj wieszak w dowolnym miejscu, tak aby zawsze było ci wygodnie odkładać płaszcz, gdy wejdziesz do domu oraz aby szybko założyć go, gdy gdzieś sie spieszysz. Bądź kreatywny i dobierz dowolne kolory, które idealnie pasują do Twojego wnętrza. Daj nam znać jak Ci poszło w komentarzu poniżej!

Instrukcje krok po kroku

Krok 1. Dotnij + Oszlifuj

Dotnij płytę wiórową lub kawałek deski do rozmiaru podanego w naszym poradniku (lub do innej odpowiadającej Ci wielkości). Oszlifuj element, aby nadać mu schludny i profesjonalny wygląd, nawet jeśli nie masz żadnych ostrych krawędzi.

 

Krok 2. Przyklej taśmę i pomaluj

Usuń pozostałości po szlifowaniu. Użyj 3 pasków taśmy, aby rozdzielić tablice na 4 części. Następnieołówkiem naszkicuj napis “HOME” lub użyj szablonów do liter. Starannie pomaluj i pozostaw do wyschnięcia, następnie zdejmij taśme.

Krok 3. Wywierć otwory pilotujące

Nie przechodź do tego kroku, dopóki farba całkowicie nie wyschnie! Wywierć 3 otwory pilotujące na haki, używając wiertarko-wkrętarki.

 

Krok 4. Zamocuj haki

Za pomocą wiertarko-wkrętarki zamocuj haki na płaszcze i kurtki.

Krok 5. Przymocuj wieszak do ściany

Za pomocą wiertarko-wkrętarki, dodaj uchwyty montażowe z tyłu deski. Musisz uważać na to, aby uchwyty były przykręcone równo, inaczej Twój wieszak będzie krzywo wisiał. Zamontuj dwa kołki w ścianie. Dodaj linkę do uchwytów i zamontuj swój nowy wieszak na ścianie.