Zrób to sam

Organizer na biżuterię

Wykonaj oryginalny organizer na biżuterię w kształcie serca i pokaż wszystkim swoją kreatywność!

Wydrukuj stronę
 1. Step1_Cut_Finished

  Użyj wyrzynarki, aby wyciąć 6 fragmentów desek o wymiarach 25mm grubości, 75mm szerokości, 405mm długości oraz jeden o długości 355mm
  (krótszy fragment będzie użyty do mocowania z tyłu).


 2. Step2_Trace

  Złącz 6 wyciętych przed chwilą desek. Naszkicuj połówkę serca po jednej stronie (na trzech elementach), tak jak jest to pokazane na zdjęciu powyżej. Aby serce było symetryczne, po wycięciu pierwszych trzech elementów wzdłuż szkicu, przyłóż je do pozostałych trzech i odrysuj.


 3. Step3_Cut Tracings

  Zamocuj kawałki drewna do stołu roboczego, w taki sposób aby się nie poruszały podczas cięcia. Po kolei wycinaj deski wyrzynarką wzdłuż namalowanych przez siebie linii. Do mniejszych kawałków użyj dodatkowych ścisków.


 4. Step4_Cut Finished

  Gotowe elementy przyłoż do pozostałych 3 kawałków o długości 405 mm i odrysuj drugą połowę serca. Następnie dotnij pozostałe elementy wyrzynarką.

  Step4_Cut

 5. Step5_Sand

  Za pomocą szlifierki wygładź wszystkie krawędzie, aż do ich lekkiego zaokrąglenia.

 6. Step6_Drill

  a) Przy pomocy wiertarki i 3.2 mm wiertła, wywierć równomiernie 6 otworów pilotujących w elemencie o długości 355 mm . Tego kawałka użyjesz do połączenia serca w całość.

  b) Następnie wywierć po jednym otworze w każdym z 6 pionowych elementów składających się na serce.


 7. Step7_Paint

  Teraz, gdy oszlifowałeś już wszystkie elementy i wywierciłeś w nich otwory pilotujące, możesz pomalować je na dowolnie wybrany przez Ciebie kolor. 

  Pozostaw do wyschnięcia! (Zgodnie z zaleceniami producenta na etykiecie produktu.)


 8. Step8_Fasten Back

  Gdy wszystkie elementy wyschną, za pomocą wkrętów i kleju do drewna przymocuj krótszą, 355 mm deseczkę do 6 części serca.

 9. Step9_Fasten

  Najpierw wywierć otwory pilotujące w miejscach, w których chcesz przytwierdzić gałki. Następnie zamocuj je, używając dołączonych do nich akcesoriów. 

  Step9_Fasten Knob

 10. Przytwierdź haki z tyłu 355mm drewnianego elementu za pomocą wkrętów.


 11. Step11_Hang

  Przymocuj organizer do ściany i wyeksponuj swoją biżuterię.

  Opcjonalnie: Użyj detektora do wykrywania belek drewnianych, metalu i przewodów pod napięciem, aby upewnić się czy możesz zawiesić organizer w wybranym miejscu, dopiero potem zamocuj serce na ścianie. 


Organizer na biżuterię