Zrób to sam

Wieszak na płaszcze

Witaj w domu! Ukaż indywidualny charakter Twojego domu od samego progu!

Wydrukuj stronę

Wykonaj ten oryginalny wieszak i uporzadkuj swoje rzeczy. Zamontuj wieszak w dowolnym miejscu, tak aby zawsze było ci wygodnie odkładać płaszcz, gdy wejdziesz do domu oraz aby szybko założyć go, gdy gdzieś sie spieszysz. Bądź kreatywny i dobierz dowolne kolory, które idealnie pasują do Twojego wnętrza. Daj nam znać jak Ci poszło w komentarzu poniżej!


Przewodnik krok-po-kroku

 1. Dotnij płytę wiórową lub kawałek deski do rozmiaru podanego w naszym poradniku (lub do innej odpowiadającej Ci wielkości). Oszlifuj element, aby nadać mu schludny i profesjonalny wygląd, nawet jeśli nie masz żadnych ostrych krawędzi.

 2. Paint Wood

  Usuń pozostałości po szlifowaniu. Użyj 3 pasków taśmy, aby rozdzielić tablice na 4 części. Następnie ołówkiem naszkicuj napis „HOME” lub użyj szablonów do liter. Starannie pomaluj i pozostaw do wyschnięcia, następnie zdejmij taśme.


 3. Coat Hanger Drill Pilot Holes

  Nie przechodź do tego kroku, dopóki farba całkowicie nie wyschnie! Wywierć 3 otwory pilotujące na haki, używając wiertarko-wkrętarki..

 4. Coat Hanger Attach Hooks

  Za pomocą wiertarko-wkrętarki zamocuj haki na płaszcze i kurtki.

 5. Coat Hanger Hang

  Za pomocą wiertarki, dodaj uchwyty montażowe z tyłu deski. Musisz uważać na to, aby uchwyty były przykręcone równo, inaczej Twój wieszak będzie krzywo wisiał. Zamontuj dwa kołki w ścianie. Dodaj linkę do uchwytów i zamontuj swój nowy wieszak na ścianie.


Wieszak na płaszcze