Zaczynajmy

Osiągi w kompaktowej formie, nieskończone możliwości

Poznaj naszą gamę narzędzi 12V, czyli kompaktowych i łatwych w obsłudze elektronarzędzi bez kompromisów w kwestii osiągów. Niezależnie od tego, czy wykańczasz swój pierwszy dom, czy też wykonujesz remont, te narzędzia zapewnią Ci dość mocy, aby wiercić, ciąć, szlifować i wiele więcej - a wszystkie zasilane są przez jeden uniwersalny akumulator USB, który może również ładować urządzenia mobilne, zupełnie jak powerbank.

Stwórz własny zestaw narzędzi

Jeden uniwersalny akumulator USB 12V zasila wiele narzędzi. Mamy narzędzia do wszystkich Twoich projektów, jak wiertarka udarowa do pracy z murem i kamieniem oraz kompaktowa wiertarko-wkrętarka. Wyrzynarka pozwala na precyzyjne cięcie różnorodnych materiałów, a szlifierka wykończeniowa zapewnia precyzyjną kontrolę w projektach rękodzielniczych i upcyclingu. Jest nawet poręczna latarka!

Zasila dużo więcej, niż tylko twoje narzędzia

Smukły, kompaktowy i trwały akumulator USB 12V może zasilać dużo więcej niż Twoje amatorskie projekty. Dzięki wyjściu USB oraz uniwersalnemu wejściu mikro USB, możesz go po prostu wrzucić do torby i ładować telefony, tablety i urządzenia przenośne. 

Poznaj rodzinę 12V

Stwórz swoją kolekcję elektronarzędzi, inwestując w jeden z naszych praktycznych zestawów. Dzięki zróżnicowanej gamie narzędzi zasilanych przez jeden akumulator nie masz żadnych ograniczeń.