Pasja, umiejętności i ambicja są domeną ludzi, którzy uprawiają sporty ekstremalne na całym świecie i codziennie przekraczają nowe granice. Ich droga do sukcesu wspierana przez narzędzia BLACK+DECKER, inspiruje nas wszystkich, i pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych.

BMX

Podczas najróżniejszych akrobacji, rowery BMX są stale poddawane testom i maksymalnym obciążeniom. Sportowcy polegają na nich w każdych sytuacjach i osiągają swoje cele. Wszystko jest możliwe, kiedy jestes najlepszy, a z narzędziami BLACK+DECKER utrzymasz swój sprzęt w idealnym stanie. Przekonaj się razem z nami, że marzenia naprawdę się spełniają.

Kolarstwo górskie

Tylko najsilniejsi dadzą radę zjazdowi "Freeride Mountain Biking". Dzięki narzędziom BLACK+DECKER sportowcy FMB nie muszą martwić się o bezpieczeństwo i niezawodność swojego sprzętu, mogą skupić się na zwycięstwie i spełnianiu swoich marzeń.

Skateboarding

Zdeterminowanym skaterom nie jest obca ciężka praca. Doskonalą swoje umiejętności dopóki nie znajdą sie na szczycie, a ich deski muszą być w tym celu w idealnym stanie technicznym. Wszystko jest możliwe dla tych inspirujących ludzi i ich drużyn, kiedy przygotują swój sprzęt wraz z narzędziami BLACK+DECKER.